Willa Sulimówka  jest domem stworzonym z pasją , posiadającym 10 miejsc noclegowych. Znajduje się na widokowej działce u granic krajobrazowego parku Pogórza Ciężkowicko- Rożnowskiego z widokiem na rzekę Dunajec, miasteczko Zakliczyn oraz jego jego sołectwa. Usytuowany jest na wysokości 321 m.npm. Wystrój utrzymany jest w charakterze slow – ciepłego domowego klimatu, z pełnym wyposażeniem, potrzebnym do wypoczynku, spokojnego snu i relaksu.

https://growbp.e-kei.pl/willasulimowka.pl/wp-content/uploads/2020/12/Willa-Sulimowka-Mili-Goscie-😍-zaczely-sie-dlugie.mp4

Cały dom to wyposażenie premium, zrobione jest z eko materiałów oraz w utrzymane w ciepłym domowym klimacie. Dużo drewna, ciepłych i miłych materiałów, które nadają mu klimat idealny do wypoczynku. Tarasy wyposażone są w leżaki, meble tarasowe oraz grila gazowego. Do dyspozycji gości jest również grill węglowy z opcją paleniska, boisko do siatkówki oraz badmintona. 

Wyżywienie  gości możliwe jest w dwóch wariantach:  pierwszy posiłki własne przygotowywane w dwóch w pełni wyposażonych kuchniach wraz ze zmywarkami, naczyniami oraz przyrządami kuchennymi. Druga opcja to catering zewnętrzny z zaprzyjaźnionych restauracji.Parter – to duży salon z wypoczynkiem, TV , jadalnią i kuchnią , znajduje się tu również sypialnia wraz z pokojem do zabaw dziecięcych, wyposażonym w gry planszowe, klocki, zabawki .Na parterze mamy również odrębną toaletę, łazienkę z prysznicem oraz saunę.

I piętro to kolejny obszerny salon z TV, wygodny wypoczynek, stół z krzesłami, mini czytelnia, łazienka z wanną i/ lub prysznicem oraz letnią kuchnią. Posiada duże przestrzenie okienne z których rozpościera się piękny widok na okolicę. Znajdują się tu dwa wyjścia na taras o powierzchni 36 mkw wyposażony w osobne wyjście na cześć ogrodową oraz parking.
II piętro to trzy sypialnie, małżeńska dwu osobowa oraz dwie sypialnie po trzy łóżka , przedpokój oraz małą toaletę- z okien rozpościera się piękny widok na okolice. ę.